توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بهداشتی در هرمزگان آغاز شد

بندرعباس - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: توزیع ۲ هزار بسته‌ معیشتی بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند این استان درقالب طرح احسان ماندگار آغاز شد.

حجت الاسلام حسین مهدیان روز شنبه در آیین آغاز توزیع این بسته ها به خبرنگاران اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۰ بسته از مجموع بسته های یاد شده در شهرستان بندرعباس و بقیه در سایر شهرستان ها توزیع می‌شود.

وی، ارزش ریالی هر بسته را که شامل مواد غذایی از قبیل برنج، سویا، ماکارونی به همراه مواد بهداشتی همچون ماسک می‌شود را حدود سه میلیون ریال عنوان کرد.

وی با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع)، اضافه کرد: این امام دارای ویژگی‌های شخصیتی بزرگی همچون دستگیری از نیازمندان است که پیروی ما از ایشان بایستی در عمل باشد.

کرونا فرصت بروز فضیلت‌های انسانی را باردیگر فراهم آورد

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس هم در این مراسم گفت: کرونا با همه مصیبت هایی که برای مردم بوجود آورد فرصت‌هایی خلق کرد تا مردم بتوانند فضیلت‌های خود را یکبار دیگر بروز دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده بیان داشت: این حرکت با فرمان و دستور مقام معظم رهبری در کشور و استان هرمزگان در قالب طرح مواسات مردم در یک حرکت خدا پسندانه و خیرخواهانه مشارکت کردند.

وی تصریح کرد: مردم نشان داده‌اند تا زمانی که این نیاز و مشکل مرتفع نشده در این طرح راه با قدرت و قوت حضور خواهند داشت و از کسانی که نیازمند کمک و یاری هستند حمایت خواهند کرد.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دستگاه‌ها و نهادها هم در این مساله خوش درخشیدند و اداره کل اوقاف و امور خیریه یکی از دستگاه‌ها و نهادهایی بود که در زمینه کرونا به صورت جدی وارد صحنه شد و کمک‌های قابل توجهی به نیازمندان کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها