اورژانس البرز به سه هزار بیمار و مصدوم خدمات ارائه کرد

کرج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که امدادگران این مرکز در هفته گذشته به سه هزارو۲۵۳ بیمار و مصدوم حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی در سطح استان خدمات ارائه کردند.

دکتر مهرداد بابایی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  تعدادی از این بیماران ، مبتلایان به کرونا بودند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون نیروهای عملیاتی اورژانس البرز ۱۶ هزارو ۶۰۴ ماموریت خدمات رسانی به بیماران کرونایی اعزام شدهاند.

بابایی گفت: طی هفته گذشته کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی  ۱۲ هزارو ۵۸۴ تماس تلفنی بودند که به سه هزارو ۹۰۱ ماموریت انجامید.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز اظهار داشت: در مجموع این ماموریت‌ها، سه هزارو ۲۵۳  نفر از خدمات اورژانس پیش بیمارستانی البرز بهره بردند که از این بین،  ۲ هزارو ۶۹ نفر در محل درمان شده و یک هزارو ۹۲ نفر به بیمارستان منتقل شدند.

بابایی در بخش دیگری از سخنانش گفت:  اورژانس هوایی استان نیز در هفته گذشته با انجام ماموریتی به یک نوزاد یک روزه با  احتمال ضایعه حاد مغزی  امدادرسانی کرد و این نوزاد را از بیمارستان الزهرا (س) شهرستان اشتهارد  به بیمارستان البرز انتقال داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =