گنج‌خانلو: با اشتباه یک دوچرخه‌سوار مصدوم شدم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش دوچرخه‌سواری درخصوص مصدومیت خود گفت: یکی از رکابزنان کمی جلوتر از من دچار حادثه شد و فرصت عکس‌العمل نشان دادن را نداشتم و در نهایت کتف و زانویم آسیب دید.

چند روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که محمد گنج خانلو در حین تمرین دچار مصدومیت شدیدی شده است. وی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: طبق معمول تمرینات خود را جمعه‌ها و در روزهای تعطیل در مجموعه آزادی انجام می‌دهیم. این هفته هم مثل همیشه برای تمرین به قسمت شرقی ورزشگاه رفتم و تعداد دوچرخه‌سواران خیلی زیاد بود و ازدحام باعث این حادثه شد.

وی با اشاره به اینکه با سرعت ۵۰ یا ۶۰ دچار حادثه شده است، گفت: دست چپ و کتفم زخمی شده و زانویم آسیب دیده است. پس از مشورت با پزشک فدراسیون، دو روز استراحت و بعد تمرینات را دنبال می‌کنم. هر چند الان زانوی من متورم‌تر شده و این امر روی تمریناتم اثر می‌گذارد. بالاخره به آرامی باید شروع کنم زیرا مسابقات پیست را در هفتم و هشتم آبان‌ماه و بلافاصله رقابت‌های جاده را در پیش‌ دارم.

ملی‌پوش دوچرخه سواری با اشاره به نزدیک شدن به انتخابی المپیک، خاطرنشان کرد: سهمیه المپیک ما در بخش جاده با توجه به امتیاز هشت نفر برتر هر کشور قطعی شده است. اینکه چه دوچرخه‌سواری راهی المپیک می‌شود برعهده فدراسیون است. آنان نیز اعلام کردند که هر ملی‌پوشی که آمادگی بالایی داشته باشد به المپیک اعزام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =