زمین برای ساخت ۱۱۴ واحد در طرح اقدام ملی مسکن در استان سمنان واگذار شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: زمین لازم برای ساخت ١١۴ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش ایرنا، علیرضا فلاحی روز شنبه به رسانه‌ها ابراز داشت: سهمیه بنیاد مسکن استان سمنان در طرح اقدام ملی مسکن  تعداد ٢ هزار و ۶۹۰ واحد است.

وی افزود: تعداد ٣٨ پلاک به ١١۴ نفر از متقاضیان مسکن در شهر دامغان به منظور ساخت و ساز به روش گروه های سه نفره تخصیص داده شد و هر سه نفر یک قطعه زمین دریافت کردند تا پس از اخذ پروانه ساختمانی نسبت به شروع عملیات اجرایی اقدام کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان تصریح کرد: تعداد ۴٢۶ واحد مسکونی به صورت مستقیم توسط بنیاد مسکن استان احداث و تحویل متقاضیان می‌شود و عملیات ساخت و ساز تعدادی از طرح‌های تعریف شده نیز توسط شرکت های انبوه ساز انجام می‌شود.

فلاحی اظهار داشت: در حال حاضر در شاهرود سه پروژه در نظر گرفته شده که عملیات ساخت پروژه ٩۶ واحدی شروع شده و دارای ٢٠ درصد پیشرفت فیزیکی است و ۲ پروژه دیگر در حال اخذ پروانه ساخت است.

وی افزود: در شهر سمنان نیز ۵ پروژه تعریف شده که کار طراحی آن توسط بنیاد مسکن انجام شده و در مرحله دریافت پروانه ساخت است.

استان سمنان ۷۰۲ هزار نفر جمعیت دارد و  وسعت آن۹۷ هزار و ۴۹۱ کیلومتر مربع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =