ورود اصحاب رسانه به صحن علنی شورای شهر اراک به دلیل کرونا ممنوع شد

اراک - ایرنا - رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: ورود خبرنگاران و اصحاب رسانه به نشست صحن علنی شورای اسلامی این کلانشهر به دلیل شیوع بالای ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.

«مرتضی سورانه» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا استان مرکزی، برگزاری هرگونه نشست و همایش بالای ۱۰ نفر ممنوع است و برپایی تجمع‌ها باید با هماهنگی و اخذ مجوز از اداره کل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی باشد.

وی بیان کرد: اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک ۱۱ نفر هستند و هماهنگی لازم برای برگزاری نشست‌ها صورت گرفته اما حضور بیش از این تعداد تا اطلاع ثانویدر تمامی نشست‌های این نهاد تصمیم‌ساز شهری ممنوع است.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد: در بیشتر نشست‌های صحن علنی شورای اسلامی این شهر مدیران و مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای پیگیری امور شهری دعوت می‌شدند که در صورت نیاز این دعوت با هماهنگی انجام می‌شود.

سورانه اظهار داشت: نشست‌های صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک از طریق اینستاگرام به‌صورت زنده پخش می‌شود که خبرنگاران می‌توانند از این فضا برای پوشش اخبار بهره‌گیری کنند و همچنین سخنگوی شورای اسلامی نیز پس از برگزاری نشست پاسخگوی خبرنگاران است.

وی عنوان کرد: امیدمی‌رود که در سایه همکاری و تعامل همه، شیوع این ویروس کاهش یابد.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه ۶۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =