پلیس از رسانه‌ها قدردانی کرد

تهران - ایرنا - رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا گفت : از اصحاب رسانه‌ای که در این هفته ناجا به هر نحو، در کنار و همراه ما بودند، قدردانی می‌کنم و باید بگویم انصافا خبرنگاران و عکاسان «ستادی» و «استانی» خبرگزاری پلیس هم خوش درخشیدند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سیداحمد خسروی» روز شنبه در ششمین روز از هفته ناجا افزود: برنامه های امسال هفته ناجا  با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ماه در سراسر کشور برگزار شد، پلیس به عنوان اصلی ترین نهاد حافظ نظم و امنیت عمومی که بیشترین سطح ارتباط و تعامل را با عناصر، گروه ها و اقشار مختلف اجتماعی دارد، برای پیشبرد ماموریت ها و تأمین امنیت و آرامش اجتماعی، بیش از هر سازمان و نهاد دیگری نیازمند همراه سازی و جلب حمایت افکار عمومی است.

وی ضمن اینکه هفته نیروی انتظامی را فرصت مغتنمی برای بازنمایی و معرفی جلوه هایی از خدمات و تصویر واقعی اقتدار، رافت، کارآمدی، توانمندی، هوشمندی پلیس به آحاد جامعه دانست و تصریح کرد: در راستای انعکاس تنوع و تکثر ماموریت های گسترده پلیس، جلب مشارکت مردمی و حمایت عمومی و  با اشراف و آگاهی از نقش موثر رسانه ها در تحقق این مهم، از  بهره گیری از ظرفیت رسانه ها همزمان با آغاز هفته ناجا  غافل نشدیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا بیان کرد: همزمان با این ایام، شاهد همراهی و همکاری اصحاب رسانه  در پوشش خبری برنامه های هفته ناجا  بودیم و انصافا همه رسانه ها اعم از خبرگزاری ها، سایت های خبری، رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب، مجازی و ... بخشی از  ظرفیت خود را برای معرفی برخی از ماموریت های پلیس تخصیص دادند.

وی افزودد: به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، امکان دعوت از خبرنگاران خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب نبود و برای پوشش خبری برنامه ها، ضمن فعالیت «درخشان» خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری پلیس، شاهد نقش آفرینی از خبرنگاران صدا و سیما در برنامه ها بودیم، به هر سوی، ضمن تقدیم مراتب قدردانی از مدیران و خبرنگاران حوزه انتظامی صدا وسیما، از اصحاب رسانه ای که به هر نحو با بهره گیری از اخبار خبرگزاری پلیس و ویژه نامه «امین جامعه» در کنار و همراه ما بودند،  نیز کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

این مقام انتظامی در بخش دیگری با اشاره به فعالیت های شبانه روزی و ایثارگرانه نیروهای مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا مطرح کرد: انصافا خبرنگاران و عکاسان ستادی و استانی، رابطان خبری این مجموعه از مرز تا مرکز، در این ایام خوش درخشیدند و با روحیه جهادی و انقلابی در میدان عمل بودند و به درستی رسالت خطیر خود را ایفا کردند.

سرهنگ خسروی تاکید کرد: همواره قدردان همراهان خود در تحقق رسالت خطیر اطلاع رسانی دقیق توامان با صحت و سرعت هستیم و خبرنگاران پر تلاش را همکاران خود و از خانواده بزرگ نیروی انتظامی می دانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =