اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- مهر و موم سه واحد شن شویی در مه ولات، نشت گاز شهری و وقوع انفجار توام با حریق منزل مسکونی در مشهد و همچنین آتش سوزی یک واحد آپارتمان در منطقه الهیه مشهد عناوین مهمترین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی بود.

تربت‌حیدریه- ایرنا- صادق مومن زاده رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مه‌ولات از شناسایی و مهر و موم سه واحد شن‌شویی که به صورت غیرقانونی اقدام به برداشت شن می‌کردند خبرداد و گفت: این واحدها برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده، به مراجع قضایی این شهرستان معرفی شدند.

مشهد- ایرنا- سرآتشیار محمد رضا علی پور مدیر منطقه دوم عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد روز یکشنبه از نشت گاز شهری منجر به وقوع حادثه انفجار توام با حریق منزل مسکونی و مصدومیت دو نفر در خیابان خیبر مشهد خبر داد.

مشهد- ایرنا-  مدیر منطقه یک آتش نشانی مشهد امروز از آتش سوزی یک واحد آپارتمان در منطقه الهیه مشهد خبر داد و گفت: این حریق در طبقه سوم آپارتمان مسکونی در بلوار الهیه در غرب مشهد رخ داده بود.

سرآتشیار محسن اسدی افزود: چهار نفر از ساکنان این واحد مسکونی در میان دود و آتش محبوس شده ‌بودند که با تلاش آتش‌نشانان به محل امن منتقل شدند و علت دقیق وقوع این حریق در دست بررسی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها