اوقاف ۵۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان قصرشیرین توزیع کرد

قصرشیرین- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: ۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت این اداره بین نیازمندان و افراد متضرر از بیماری کرونا در شهرستان قصرشیرین توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام «محمد صالحی» روز شنبه در حاشیه توزیع این بسته‌های غذایی با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) افزود: در مجموع ارزش این بسته‌های غذایی ۲میلیارد ریال است که از محل درآمد موقوفات و احسان ماندگار موقوفه کاروانسرای شاه عباسی خریداری شده است.

وی اظهار داشت: مستضعفان انقلاب اسلامی را شکل داده و حمایت کردند و همه وظیفه دارند از اقشار محروم حمایت کنند.

فرماندار قصرشیرین نیز با گرامیداشت هفته وقف گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و مشکلات ناشی از تحریم و کرونا این یک حرکت خیرخواهانه برای نیازمندان شهرستان است.

«مرادعلی تاتار» افزود: افراد حاشیه‌نشین و کارگران و خانوارهای تحت حمایت، افرادی هستند که از نظر درآمدی مشکلات عدیده‌ای دارند و این اقدام‌های خیرخواهانه می‌تواند بخشی از نیازهایشان را مرتفع کند.

وی اظهار داشت: با عنایت مقام معظم رهبری در زلزله و تبدیل تهدیدها به فرصت وضعیت مسکن حاشیه‌نشین‌های شهرستان در حال سامان‌دهی است و با تمام توان برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها تلاش می‌کنیم.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =