۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84086712
۰ نفر

برچسب‌ها

٢٠ قهوه‌خانه متخلف در شهرستان ری پلمب شد

شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: ٢٠ قهوه‌خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی طی چند روز گذشته در این شهرستان پلمب شد.

لطف الله ستاره روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: بازرسان اتاق اصناف و اماکن شهرستان ری طی بازرسی های خود از سفره خانه و قهوه خانه شهرستان در ساعات پایانی شب توانستند این ٢٠ قهوه خانه متخلف را شناسایی و پلمب کنند.

وی با بیان اینکه گشت های مشترک اتاق اصناف و اداره اماکن به منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمامی اصناف شهرستان ری را زیر نظر دارند، خاطرنشان کرد: همه اصناف باید دستورالعمل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا کنند.

ستاره افزود: از مردم و اصناف می خواهم که قوانین و دستورالعمل های صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا از شیوع این بیماری جلوگیری شود.

این مسئول با بیان اینکه طی هفته گذشته نیز ۳۲ قهوه خانه و سفره خانه به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند، اضافه کرد: واحدهای صنفی متخلف در صورت عدم رعایت پلمب خواهند شد.

ستاره یادآور شد: در شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا از کسبه سطح شهرستان تقاضا داریم با رعایت بیشتر و کامل‌تر پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک نسبت به کنترل بیماری اقدام کنند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =