افزایش ۱۸ درصدی توان تحرکی پلیس

تهران - ایرنا - معاون آماد و پشتیبانی ناجا از الحاق تجهیزات جدید به ناوگان ترابری راهور ناجا خبر داد و گفت: با تامین بیش از ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی و تعداد قابل‌توجهی موتورسیکلت علاوه بر نوسازی ناوگان این پلیس، شاهد تقویت ۱۸درصد توان تحرک این پلیس هستیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار رحمت اله محمدی در ششمین روز از هفته ناجا افزود: در راستای پشتیبانی بهینه از مأموریت‌های پلیس راهور ناجا، طی دو سال اخیر، موضوع افزایش توان تحرک و ارتقای وضعیت ناوگان ترابری این پلیس در اولویت برنامه‌های معاونت آماد و پشتیبانی ناجا قرار گرفت، به‌گونه‌ای که همزمان با هفته ناجا با حضور فرمانده نیروی انتظامی شاهد برگزاری چهارمین رزمایش ارتقاء توان تحرک پلیس راهور ناجا و دومین مرحله الحاق تجهیزات در سال جاری  بودیم.

وی افزود: در مجموع با تامین بیش از ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی و تعداد قابل‌توجهی موتورسیکلت علاوه بر نوسازی ناوگان این پلیس، شاهد تقویت۱۸درصد توان تحرک این پلیس هستیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد با آموزش تخصصی نیروها، از این تجهیزات ارزشمند به نحو مطلوب بهره‌برداری شود تا عمر انقلابی آنها در مجموعه نیروی انتظامی افزایش یابد.

سردار محمدی با اشاره به خودروهای جدید الحاقی به ناوگان ترابری راهور ناجا، بیان کرد: قطعا با تزریق تجهیزات به پلیس راهور، این مجموعه با توان بیشتری به اجرای مسئولیت خود پرداخته و مایه آرامش و اطمینان آحاد مردم، کارکنان و فرماندهان ناجا می‌شود، خصوصاً  با  پیامی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به مناسبت هفته ناجا  صادر فرمودند، مسئولیت ما در جهت ارتقاء عملکرد و رسیدن به اهداف تبیینی، بیشتر شده و باید در این مسیر تلاش مضاعفی کنیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا ادامه داد: این معاونت، به‌عنوان رکن پشتیبانی کننده نیروی انتظامی برای تأمین و نگهداری تجهیزات، همواره آماده است تا با ابتکار و تدبیر در راستای تجهیز و آمادگی مجموعه، گام‌های مؤثری بردارد.

سردار محمدی با بیان اینکه نگهداری از اموال سازمانی باید به یک فرهنگ تبدیل شود، تصریح کرد: این اصل در یگان‌های عملیاتی و اجرایی از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و کارکنان یگان‌ها می‌بایست دقت مضاعفی در خصوص نگهداشت اموال سازمانی بالاخص خودرو داشته باشند تا گام‌های مؤثری برداشته شود.
گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه آغاز می شود، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین با ایام هفته ناجا، هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار جامعه