کشف ۲۴۲ دستگاه کارت‌خوان در همدان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران دایره امنیت اقتصادی موفق به کشف ۲۴۲ دستگاه کارت‌خوان به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال از خودروی سواری در نزدیکی صالح‌آباد از توابع شهرستان بهار شدند.

سردار سلمان امیری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی هنگام گشت زنی به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و به راننده این وسیله نقلیه دستور ایست دادند.

وی اضافه کرد: راننده بی توجه به دستور ایست پلیس با سرعت اقدام به فرار کرد که تعقیب و گریز برای توقیف این خودرو آغاز شده و با شلیک هوایی پلیس این وسیله نقلیه متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: راننده سواری پژو با پای پیاده و با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شده و ماموران اقدام به توقیف خودرو و انتقال آن به مقر انتظامی کردند.

سردار امیری بیان کرد: ماموران از صندوق و صندلی عقب سواری پژو ۲۴۲ دستگاه کارت خوان کشف کرده و پس از تشکیل پرونده قضایی این محموله را تحویل تعزیرات دادند.

وی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۵۶ عملیات برای کشف کالای قاچاق و چهار عملیات برای کشف کالای سازمان یافته صورت گرفته است که در مجموع ۲ هزار و ۳۹۸ قاچاقچی دستگیر و ۱۵۲ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد.

سردار امیری بیان کرد: ۲ هزار و ۶۵ فقره پرونده مربوط به کالای قاچاق از ابتدای سالجاری تاکنون در انتظامی این استان تشکیل شده که ارزش ۲۶۳ فقره از این تعداد بیش از ۱۰۰ میلیون تومان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها