پلوسی: کرونا در رویا و خیال واهی ترامپ مهار شده است

تهران- ایرنا- رییس مجلس نمایندگان با اشاره به ادعاهای ترامپ در آخرین مناظره انتخاباتی گفت: ترامپ خیال کرده که کرونا را مهار کرده است.

به گزارش ایرنا، نانسی پلوسی در مصاحبه با شبکه ان بی سی نیوز، با رد این ادعای ترامپ که دولت وی توانسته شیوع ویروس کرونا در آمریکا را مهار کند، گفت: هنوز راه طولانی برای مقابله با ویروس کرونا باقی مانده است.

پلوسی با تشویق جمهوریخواهان به تصویب بسته دیگر حمایتی کرونا افزود که رییس جمهوری در مورد آنکه توانسته کرونا را مهار کند خیالی شده است، ما نتوانسته ایم، ما باید مسیر طولانی طی کنیم.

روند افزایش بی سابقه شیوع ویروس کرونا در آمریکا در حالی رخ می‌دهد که دونالد ترامپ در آخرین مناظره خود با جو بایدن دوباره بر کم اهمیت بودن کرونا تاکید کرد و گفت: همه گیری به زودی پایان خواهد یافت.

دکتر "آشیش جها" رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون در همین مورد گفت: ما امروز سخنانی از رییس جمهوری می‌شنویم که در ماه فوریه، مارس، آوریل و مه گفته بود که همه چیز برطرف خواهد شد و ویروس از بین خواهد رفت.

دکتر جها در ادامه افزود: متاسفانه سخنان رییس جمهوری آن چیزی نیست که آمارها نشان می‌دهد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا تا کنون هشت میلیون و ۶۷۸ هزار و ۲۸۸ نفر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند و ۲۲۸ هزار و ۶۲۰ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =