اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی اقدام غیرقانونی آمریکا را محکوم کرد

تهران- ایرنا- اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام غیرقانونی اخیر آمریکا در تحریم این اتحادیه به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا را محکوم و تاکید کرد این اقدام ما را در رسالت رسانه‌ای خود مصمم‌تر کرد.

به گزارش جمعه شب ایرنا، متن کامل بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مطلع شدیم دولت ایالات متحده آمریکا در یک اقدام غیر قانونی و به دور از عرفیات و قوانین بین المللی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی را به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا مورد تحریم قرار داده است.

اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی به عنوان یک سازمان بین المللی غیر دولتی و به هیچ کشوری و سازمانی وابسته نبوده و رسالت آن ابلاغ پیام وحیانی اسلام اصیل و خبر رسانی صحیح و به دور از هیاهوی کاذب استکبار جهانی و شفاف سازی و دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی و دفاع از بشریت و مظلومین جهان می باشد.

رسانه‌های عضو اتحادیه جزء پاک ترین، سالم‌ترین و صادق ترین و با اخلاق ترین رسانه‌های دنیا است، رعایت اخلاق جامعه، امنیت اخلاقی خانواده، صداقت در اطلاع رسانی جزء اصول اساسی این سازمان است.

اتهام زنی به این جریان رسانه‌ای سالم، پاک، صادق و محبوب انسان‌ها از طرف کسانی که سال‌ها مسیر یک طرفه رسانه‌ای در اختیار آنها بوده و آنها با دروغ پردازی‌های خود افکار مردم دنیا را به انحراف هدایت کرده و شعار دروغین آزادی اندیشه و بیان فقط پوششی برای نشر اکاذیب و طرح غیر واقعیت‌ها در جهان‌بوده است، هیچ رسانه حق گویی را برنمی‌تابند و به دنبال خاموش کردن صداهای حقیقت و واقعیت هستند.

اعضای اتحادیه رادیو تلویزیون اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام غیرقانونی آمریکا مصم‌متر از گذشته رسالت رسانه‌ای خود یعنی اطلاع رسانی دقیق و شفاف، دفاع از مقدسات و مصالح امت اسلامی و ارزشهای انسانی و حمایت از مظلومین جهان را با قوت بیشتر به پیش خواهد برد و به ملت‌های جهان اعلام می‌کنیم ما صدای مظلومیت شما در دنیا خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =