دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در میامی ۱۷۰ درصد افزایش یافت

شاهرود- ایرنا- فرمانده انتظامی میامی گفت: دستگیری و مبارزه قاطع با خرده فروشان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال در این شهرستان ۱۷۰ درصد افزایش داشت.

سرهنگ دوم حسین عجم روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، افزود : از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۵ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده است.

فرمانده انتظامی میامی گفت : باتوجه به شرایط اقتصادی کشور و تورم موجود ، به همت مردم و تلاشگران نیروی انتظامی شهرستان سرقت های انجام شده در سطح شهرستان افزایشی نداشته است.

وی با بیان اینکه کشف کالای قاچاق در این شهرستان ۴۵ درصد افزایش داشته  ، تصریح کرد: مقابله با کالای قاچاق با توجه به سفارش های رهبر معظم انقلاب و در راستای تحقق شعار سال در اولویت این نیرو قرار دارد.

سرهنگ دوم عجم با بیان اینکه یکی از دغدغه های مسئولان کاهش تصادفات جاده ای است، اظهارداشت : تصادفات در سطح این شهرستان ۳۵ درصد کاهش یافت .

وی ادامه داد : متوفیان تصادفات جاده ای ۱۹ درصد و مصدومان نیز ۳۱ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی میامی ضمن سپاس از همراهی مردم در پیشگیری از جرائم ،تصریح کرد: مردم به عنوان یک پلیس افتخاری می توانند جهت انتقاد،شکایت و تقدیر از  نیروهای انتظامی با شماره ۱۹۷ تماس بگیرند.

وی گفت : در هفته نیروی انتظامی ۱۵ برنامه برگزار شد که اهدای خون ، رژه موتور سواران قانونمند دیدار با امام جمعه ، عطر افشانی گلزار شهدای میامی از مهمترین برنامه ها محسوب می شود .

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان با ۲ بخش کالپوش و مرکزی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =