منکرات اداری آسیب های جدی به دستگاه ها وارد می کند

بندرعباس-ایرنا-نماینده ولی فقیه در هرمزگان وامام جمعه بندرعباس گفت: منکرات اداری آسیب های جدی به دستگاه ها وارد می کند به همین منظور باید با آن مبارزه شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: سوء استفاده از موقعیت های شغلی، توجه نکردن به زیردستان و تکبر، سهل انگاری و کم کاری، افشای اسرار و اطلاعات مشتریان، قانون گریزی، تملق گویی و چاپلوسی، فرصت طلبی و نیز حسادت ها از منکرات اداری هستند که می تواند مانعی بر سر راه پیشرفت جامعه قرار گیرد.

خطیب نماز جمعه این هفته شهر بندرعباس افزود: مدیران و کارکنان و دستندرکاران دستگاه ها باید به این موضوعات توجه ویژه ای داشته باشند زیرا جامعه ای را به نابودی می کشد.

وی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بندرعباس عنوان کرد: توجه به تقوای الهی عامل حل مشکلات همه اقشار جامعه است و آرامش روحی و روانی را به همراه خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ادامه داد: اگر در مسائل سیاسی تقوا باشد بسیاری از دعواها در این زمینه از بین می رود و جامعه به یک سلامت سیاسی می رسد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خصوص نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اضافه کرد: نکته مهم این است که برای ما فرقی نمی کند که چه کسی رییس جمهور این کشور می شود زیرا همه شیطان صفت هستند لذا دل بستن به انتخابات آمریکا از خرد هر انسان مومن و مسلمانی به دور و نوعی سادگی سیاسی است.

امام جمعه شهر بندرعباس در خطبه های دوم این هفته افزود: امروز در جامعه اسلامی باید به دنبال امت سازی باشیم و فضایی به وجود بیاوریم تا راه را برای اسلام و مسلمانان فراهم و هموار کنیم.

وی در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به مجاهدان این راه تبریک گفت و تاکید کرد: ازمسوولان شرکت آب و فاضلاب درخواست دارم هر چه سریعتر و به طور فوری به مشکلات کم آبی شهرستان سیریک رسیدگی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =