پنج بازیکن تیم شهرخودرو کرونا گرفتند

مشهد- ایرنا- نتیجه آزمایش کرونای پنج بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو خراسان مثبت اعلام شد.

بر اساس اعلام باشگاه شهرخودرو، پس از انجام تست PCR در اولین جلسه تمرینی اعضای تیم شهرخودرو در مشهد، ابتلای پنج بازیکن این تیم به ویروس کرونا مثبت اعلام شد.

پزشک تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در حالی که فاصله زیاد تا شروع لیگ‌ برتر نداریم، به رغم سخت‌گیری و رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی، علی نعمتی، امید منصوری، میلاد فراهانی، علی طاهران و امیرحسین نعمتی دچار بیماری کووید ۱۹ شده‌ و به قرنطینه رفته‌اند.
علی اعظم معادی از اقدامات پزشکی مورد نیاز برای بهبود کامل بازیکنان مبتلا خبر داد و افزود: تمامی داروهای تقویتی و مورد نیاز این بازیکنان را به قرنطینه آنان ارسال کرده‌ایم تا سلامتی کامل به جمع اعضای تیم بازگردد.
علی سامره و محمد نوازی، مربیان تیم شهرخودرو نیز که نتیجه آزمایش کرونای آنها طی هفته گذشته و در اردوی تهران مثبت اعلام شده بود در حال گذراندن دوران قرنطینه خود هستند و هنوز به تمرینات بازنگشته‌اند.

این در حالی است که به تازگی این تیم از اردوی آماده سازی خود از تهران بازگشته و اولین گروه از بازیکنان جدید شهرخودرو نیز دیروز به همراه حسین بادامکی سرپرست این تیم در هیات فوتبال استان خراسان رضوی حضور یافته و قراردادهای خود را با این تیم به طور رسمی ثبت کردند.
صادق صادقی، آزاد جعفرزاده، رضا یزدان‌دوست، دانیال محمودی، معراج پورتقی، محمدعرفان معصومی و بابک سلامت بازیکنانی هستند که قراردادهای خود را با باشگاه شهرخودرو خراسان به امضا رساندند.

بر این اساس تیم فوتبال شهرخودرو خراسان در هفته اول این رقابتها میزبان تیم ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.

با اعلام سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال از ۱۰ به ۱۶ آبان تغییر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha