همه دست اندرکاران استقلال به تلاش خود ادامه می‌دهند

تهران- ایرنا- باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام ارکان این باشگاه مانند گذشته و با تمام قدرت و باتوجه به شرح وظایفشان در خدمت هواداران هستند و در این راه بدون خستگی به تلاش خود ادامه می‌دهند.

به گزارش ایرنا، روز گذشته صحبت‌هایی مبنی بر درگیری احمد مددی سرپرست و مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه به گوش خورد و حتی گفته شد که عبدیان که وظیفه نقل و انتقالات باشگاه را بر عهده داشت، از سمت خود کناره گیری و اعلام کرد دیگر در نقل و انتقالات دخالتی نخواهد داشت.

موضوعی که با واکنش باشگاه استقلال همراه بود. بعد از سوءتفاهماتی که روز گذشته بین مسوولان باشگاه استقلال پیش آمد، این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: « این روزها تمام دل‌مشغولی‌ مسوولان باشگاه استقلال، شاد کردن دل هواداران و رفع نگرانی‌های آنها در خصوص بدهی‌ها و شکل گیری تیمی در خور نام استقلال است. مسوولان باشگاه استقلال اعم از سرپرست این باشگاه و اعضای هیات مدیره مانند گذشته و با تمام قدرت و با توجه به شرح وظایفشان در خدمت هواداران هستند و در این راه بدون خستگی به تلاش خود ادامه می‌دهند.

باشگاه استقلال در این اطلاعیه تاکید کرد: به امید درخشش تیم فوتبال استقلال در مسابقات فصل جدید لیگ برتر و شاد شدن دل هواداران استقلال».

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =