۲۵ خانه ورزش روستایی در  خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

مشهد- ایرنا- رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ۲۵ خانه ورزش روستایی در این استان تجهیز و به بهره‌برداری رسید.

محمدرضا خوش باطن روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درراستای تفاهمنامه بین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دفتر روستایی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان، قرار است تا پایان سال جاری ۱۵۰ خانه ورزش روستایی افتتاح و با وسایل ورزشی تجهیز شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر به دنبال ارسال تجهیزات ورزشی برای ۲۷ خانه ورزش روستایی دیگر هستیم که در مناسبت های مختلف این تعداد هم افتتاح خواهند شد. طی دو سال اخیر ۳۳۴ خانه ورزش روستایی در این استان تجهیز شده است.

رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان رضوی گفت: برنامه ما این است که در روستاهایی که دارای جمعیت زیاد و ظرفیت مناسب هستند، مکانهای ثابتی را با کمک شورا و دهیاری به عنوان خانه ورزش روستایی مشخص کنیم و آنها را با وسایل ورزشی از جمله تشک تاتامی، میز تنیس، دارت، میز فوتبال دستی و اقلام مربوط به بازی های بومی محلی تجهیز نماییم تا شاهد جامعه ‌ای سالم و پرنشاط در روستاها باشیم.

وی افزود: طبق برنامه راهبردی امیدواریم تا پایان امسال جشن افتتاح ۱۵۰ خانه ورزش روستایی را در استان برگزار کنیم که اقدام قابل توجهی در کشور خواهد بود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =