دبیر: پخش نشدن رقابت‌های انتخابی کشتی با نظر سرمربی تیم بود

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون کشتی گفت: پخش نشدن زنده رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با تصمیم سرمربی تیم ملی بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رقابت‌های انتخابی درون اردویی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی صربستان روز گذشته در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

فدراسیون کشتی پیش از این اعلام کرده بود که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خبرنگاران برای پوشش خبری این پیکارها نمی‌توانند در خانه کشتی حضور پیدا کنند و علاقمندان می‌توانند مسابقات را از طریق صفحه اینستاگرام فدراسیون دنبال کنند که با شروع مسابقات خبری از پخش رقابت‌ها از صفحه اینستاگرام نبود.

علیرضا دبیر امروز - جمعه - درباره این موضوع اظهار داشت: سه مرتبه به غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی آزاد صحبت کردم که مسابقات پخش شود که به درخواست مستقیم محمدی مسابقات پخش نشد و من هم موافقت کردم.

وی افزود: به طور قطع مرحله بعدی انتخابی تیم ملی را پخش خواهیم کرد. درباره استدلال محمدی برای عدم پخش نیز باید این موضوع را از خودش بپرسید. من توجیه نشدم، اما به صحبت سرمربی تیم ملی احترام گذاشتم. به‌هرحال قطعاً مسابقات بعدی که بین ۱۰ تا ۱۵ آبان خواهد بود، پخش می‌شود.

رییس فدراسیون کشتی گفت:من می‌خواستم حتی هماهنگ کنم که مسابقه انتخابی از شبکه سه پخش شود. از کارشناسان و کسانی که می‌خواهند این موضوع را قضاوت کنند، می‌خواهم که نظر دو طرف را بپرسند و خوب تحلیل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha