۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۸
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 84085939
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه میامی : حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت باشد

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: برخی مسئولان به جای حاشیه‌سازی به دغدغه مردم در راستای حل مشکلات معیشتی بپردازند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجدجامع میامی ، افزود: کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد و مردم با توجه به مشکلات بوجود آمده تحمل حاشیه سازی برخی مسئولان را ندارند و باید با راهکار های عملی برای حل مشکلات تلاش کنند.

وی گفت : ما در مقابل جامعه مسئولیت داریم و مسئولان نیز باید در اولویت کارشان خدمت به مردم باشد.

صفایی پور با اشاره به اینکه امروزه گرانی مردم را آزار می دهد، اظهار داشت : بخش عمده مشکلات مربوط به عدم مدیریت است و مسئولان کشور بجای حاشیه سازی وقتشان را صرف حل مشکلات مردم کنند.

وی گفت : سال آینده آزمون بزرگ انتخابات در پیش است و حضور حداکثری مردم نقشه های دشمنان را خنثی می کند و در این راستا توجه به مشکلات مردم ضرورت دارد.

صفایی پور تصریح کرد: بستر سازی برای روی کار آمدن دولت انقلابی برای اداره کشور و رفع موانع و مشکلات ضروری است و باید مردم هوشیار باشند .

وی با اشاره به اینکه هر ۲ نامزد ریاست جمهوری امریکا قابل اعتماد نیستند،ادامه داد: هر کس که در  آمریکا روی کار بیاید سیاست مقابله با ملت ایران را در برنامه های خود دارد ،  تنها راه علاج کشور در مبارزه با استکبار مقاومت در برابر دشمنان و استفاده از توان داخلی است.

امام جامعه میامی ضمن تقدیر از  نیروی انتظامی، اظهار داشت : مهمترین رسالت این نیرو تامین امنیت مردم است که با همت و تلاش شبانه روزی در کشور تحقق یافته است.

وی ضمن تقدیر از سفر یکروزه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان به شهرستان میامی، تصریح کرد : میامی جزو ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته است  اما تاکنون هنوز اقدام موثری برای توسعه برنامه ریزی نشده است.

وی گفت : از استاندار سمنان تقاضا داریم با توجه به ظرفیت های فراوان میامی در بخش های کشاورزی ،معدن، صنعت و گردشگری اقدام ویژه ای برای توسعه صورت پذیرد.

امام جمعه میامی با بیان اینکه بسیاری از وعده های مسئولان شعاری شده ، اظهار داشت: میامی به عنوان قطب کشاورزی و معدن استان هنوز از زیرساخت های لازم برخوردار نیست .

وی گفت : یکی از عمده مشکلات شهرستان نبود کارخانجات فرآوری محصولات است که نیازمند فراهم کردن زیر ساخت ها و جذب سرمایه گذاران است.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =