پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید به خانواده شهید سلامت

تهران- ایرنا- تهران ایرنا معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به خانواده شهید گرانقدر خدمت دکتر «حبیب ذاکریان» برای آن شهید معزز علو درجات را مسئلت کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از «ایثار»،  سعید اوحدی در پیام خود خطاب به خانواده محترم شهید گرانقدر خدمت دکتر حبیب ذاکریان آورده است: ایمان و اعتقاد به ارزش‌های والای اسلامی و انسانی میراث معنوی بزرگ مردانی است که راه و رسم ایثار را در ایران اسلامی رونق بخشیدند. ملت ایران به وجود چنین انسان‌های نیک سرشتی که در راه پاسداشت ارزش‌ها و کمک به انسان‌ها، ایثار و جانفشانی می‌کنند بر خود می‌بالد.

وی ادامه داده است: ایثار اجتماعی مدافعان سلامت در بحبوحه همه‌گیری ویروس کرونا، جانفشانی شهدا و ایثارگران معزز در دوران انقلاب و دفاع مقدس را برای ملت شریف ایران تداعی می‌نماید. فداکاری کادر محترم درمان به جهانیان نشان داد که تعهد و ارزش‌های والای ایثار و ازخودگذشتگی به همراه تخصص و علم‌اندوزی در هویت ملت ایران نهادینه شده است.

رئیس بنیاد شهید در این پیام اضافه کرد: به یقین روح شهید خدمت «دکتر حبیب ذاکریان» فرزند شهید والامقام «سلیمان ذاکریان» به عنوان اولین شهید مدافع سلامت شهرستان شاهرود و سایر شهدای خدمت در حوزه سلامت همچون «دکتر محمد زارع» رییس بیمارستان لبافی نژاد در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان امام حسین (علیه‌السلام) محشور و همجوار است.  از ایزد منان برای آن شهید معزز علو درجات را آرزو می‌نمایم و سلامتی و سربلندی شما خانواده محترم را خواستارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =