امام جمعه خلخال از تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه تقدیر کرد

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از نقش و تلاش پلیس در برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا ،حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال افزود: تمام فعالیت‌های اجتماعی، تجارت ، سفر و هرگونه فعالیت روزمره در سایه امنیت حاصل می‌شود که این مهم نیز نتیجه تلاش نیروهای مسلح بویژه نیروهای انتظامی است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی در برقراری آرامش اجتماعی و مقابله با  هرگونه نا امنی و فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی نقش ویژه‌ای دارد. 

خطیب جمعه خلخال همچنین با اشاره به جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی گفت: انتظار از مسوولان در بحث استخدام و جذب نیرو اولویت قرار دادن نیروهای بومی است.

وی با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) و با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) خواستار احیای سنت‌های دیرین این منطقه در گرامیداشت ایام شهادت،بشارت ، ولادت ائمه معصوم و ایام خاص سال با نصب پرچم‌های عزا و شادی در سر درب منازل و مغازه‌ها و برگزاری آیین‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد.

حجت‌الاسلام اسدی با اشاره به سفر اخیر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به خلخال و اعلام آمادگی شستا برای سرمایه‌گذاری در بخش دام گفت: انتظار از مسوولان استان و همچنین مدیرعامل شستا سرمایه‌گذاری در بخش‌های اشتغال‌زا از جمله راه‌اندازی کارخانه داروسازی با توجه به وفور گیاهان دارویی در مناطق مختلف شهرستان است.

وی با اشاره به ورود شرکت شستا برای تکمیل راه در حال احداث خلخال به منجیل گفت: با توجه به محدودیت اعتباری در دولت و مشکل تامین منابع مالی اجرای پروژه حذف گردنه الماس در جاده خلخال - اسالم، این شرکت می‌تواند در احداث تونل در این جاده نیز مشارکت و نسبت به حل مشکل ارتباطی مردم منطقه با استان گیلان گام مثبتی بردارد.

او  با بیان اینکه با پیگیری‌های استاندار اردبیل مطالعات و نقشه اجرای پروژه حذف گردنه الماس و احداث تونل در جاده خلخال - اسالم  در مراحل پایانی بوده و بزودی اجرای آن آغاز می‌شود، اظهارداشت: اجرای این طرح از گذشته‌های دور یکی از خواسته‌های به حق مردم منطقه جنوب استان اردبیل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =