مقاومت ملت ایران تحریم‌های دشمن را بی‌اثر می‌کند

خمین - ایرنا - خطیب جمعه خمین گفت: ملت افتخارآفرین ایران اسلامی آگاهانه راه مقاومت و حمایت از ارزش‌های دینی و انقلابی را انتخاب کرده‌اند که این مهم تحریم‌های دشمن را بی‌اثر کرده و رفع تحریم تسلیحاتی نتایج این ایستادگی است.

حجت الاسلام سید «علی حسینی پور» در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته خمین، افزود: ملت شهیدپرور ایران ثابت کردند که همواره پای انقلاب و آرمان‌های آن هستند و استکبار جهانی با توطئه فشار نمی‌تواند وازدگی و شکاف بین ملت و مسئولان ایجاد کند.

وی اظهار داشت: چهار دهه عمر با عزت نظام اسلامی سندی از استقلال، غرور و درخشش حاکمیت اسلامی کشور است و مردم با ایستادگی جانانه مقابل تهدید و تحریم از خون شهدا و تداوم راه امام راحل قاطعانه حمایت می‌کنند.
امام جمعه خمین در بخش دیگری از سخنانش با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: ظرفیت انتظامی در داخل و خارج از کشور عملکرد موفقی دارد و کارنامه این نیرو در حفظ امنیت جامعه درخشان است.
حجت‌الاسلام حسینی‌پور یادآور شد: جامعه ایران اسلامی نیازمند مشارکت آگاهانه همه بخش‌ها در سازندگی و پیشبرد امور است و نیاز است که با همت عالی امور به بهترین شکل اداره شود.

وی توضیح داد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر  باید در تمامی شریان‌های جامعه جریان داشته باشد تا بتوان مشکلات جامعه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را به شکل موثری سامان داد.
خطیب جمعه خمین افزود: نقد منصفانه و همراهی همه بخش‌های جامعه در شناسایی و ریشه‌کنی فساد یک ضرورت است.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور با انتقاد از منعت طلبی برخی از مردم گفت: سخن حق و نقد به عملکرد برخی مسئولان باید در هر شرایطی بیان شود.

خمین در جنوب استان مرکزی دارای ۱۰۵هزار نفر جمعیت است. 

نماز عبادی و سیاسی جمعه در ۳۳ نقطعه از استان مرکزی اقامه می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =