امام جمعه ایرانشهر: مسوولان نسبت به حل مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گرانی های اجناس نارضایتی مردم را به دنبال دارد که مسوولان باید نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم بیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام عیسی بزمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایرانشهر با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: مولای متقیان فرموده اند دو صفت است که خداوند به واسطه آن اعمال انسان را قبول خواهد کرد یک تقوای الهی و دیگری اخلاص در عمل، خداوند هر عمل شایسته ای را از انسانهای پرهیز کار قبول خواهد کرد.

وی با اشاره به قرار گرفتن در ایام میلاد نبی اکرم (ص) بیان کرد: از وظایفی که بر عهده مومنان است ادای احترام به وجود مقدس پیامبر اسلام (ص)است.

  امام جمعه ایرانشهر با بیان اینکه از بزرگترین برکات میلاد پیامبر اکرم(ص) ارتقای جایگاه انسان است گفت: وظیفه ما این است که معارف پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) را فرا گرفته و خود را پایبند دستورات آنان قرار دهیم آن هم در جهان کنونی که فتنه و تفرقه سراسر عالم را فرا گرفته و دشمنان در صدد ایجاد تفرقه بین امت اسلامی هستند. 

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: جان برکفان نیروی انتظامی به جهت بزرگ ترین وظیفه ذاتی که دارند از جان، خواب و استراحت خودشان مایه می گذارند تا آسایش و آرامش در جامعه حاکم باشد.

وی همچنین با اشاره به گرانی های اخیر گفت: مسوولان باید برای حل مشکلات معیشتی مردم بیشتر تلاش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها