محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان دیلم اعمال می شود

گناوه - ایرنا - معاون امورعمرانی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: براساس دستور استاندار بوشهر در جلسه اخیر ستاد مبارزه با کرونا و دستور فرماندار این شهرستان، محدودیت های جدید در مقابله با این بیماری اعمال می‌شود.

به گزارش ایرنا،  محمد طاهری روز جمعه در نشست ستاد مبارزه با کرونا و پدافند غیرعامل این شهرستان افزود: بر اساس تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده، اعمال برخی محدودیت‌های ترددی بویژه جلوگیری از تجمع های غیرضروری و متراکم جمعیتی در بازار و ساحل این شهرستان اجرایی می‌شود. 

وی اظهارداشت: محدودیت دسترسی به ساحل شهرهای بندردیلم و بندرامام حسن با همکاری شهرداران هر دو شهر، اعمال خاموشی گذرهای منتهی به ساحل بمنظور جلوگیری از هرگونه تجمع و  جلوگیری از  برپایی چادر با برپایی  و استقرار گشت نظارتی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیروی انتظامی بخشی از اعمال محدودیت های جدید کرونایی در این شهرستان است.

معاون امورعمرانی فرمانداری دیلم گفت: گشت‌های نظارتی در بازار بویژه مجتمع‌های تجاری و بازار اصلی شهر  در ساعات شلوغ و پرتردد،  برنامه‌های کنترلی و نظارتی  ستاد مبارزه با کرونا تا پایان روز یکشنبه هفته آینده در این شهرستان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: باتوجه به اینکه شهرستان در شرایط حساس و قرمز اپیدمی کرونا قرار دارد ، عموم  مردم این شهرستان بویژه کسبه و بازاریان ، پروتکل‌های بهداشتی بویژه استفاده مداوم از ماسک و مایع ضدعفونی کننده را در اجتماعات و بازار و محل‌های کسب و کار رعایت و همکاری لازم داشته باشند.

معاون امورعمرانی فرمانداری دیلم از جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، اتاق اصناف ، اجراییات شهرداری و بهداشت و درمان در بازدید و نظارت‌های آخر هفته  از مجتمع‌های تجاری تقدیر کرد.

وی یادآورشد: در بازدیدهای آخر هفته جاری  بیش از ۸۰ درصد مغازه‌داران و مسافران،  پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده بودند.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر از نقاط با وضعیت قرمز کرونایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها