۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۶
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84085825
۱ نفر

برچسب‌ها

فرماندهی انتظامی ششتمد در خراسان رضوی فعال شد

سبزوار- ایرنا- فعالیت فرماندهی انتظامی شهرستان تازه تاسیس ششتمد واقع در غرب خراسان رضوی همزمان با هفته گرامیداشت این نیرو طی مراسمی آغاز شد.

سرپرست فرمانداری ششتمد روز جمعه در این مراسم گفت: با توجه به اهمیت تامین امنیت فردی و اجتماعی نخستین نهادی که پس از آغاز به کار فرمانداری در این شهرستان استقرار یافته فرماندهی انتظامی است.
محمدکلاته امنیت را زیرساخت توسعه توصیف و بیان کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح با جان‌فشانی و اقدامات ارزشمند امنیت را  برای جامعه فراهم کرده است.
وی افزود: خدمات رسانی به مردم و ارتقای زیرساخت‌های توسعه زمانی برای مردم حلاوت و شیرنی دارد که همراه با امنیت باشد.

سرپرست فرمانداری ششتمد به قرار داشتن این  شهرستان در مسیر اصلی ارتباط زمینی شمال و غرب به شرق کشور اشاره و بیان کرد: بخشی از مسیر در جاده سبزوار به بردسکن در فصل زمستان با بارش برف مسدود می شود که سبب گرفتاری مسافران می‌گردد و  رفع این مشکل در دستور کار قرار گرفته است.
با بهره برداری از ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ششتمد سرهنگ حسن مشهدی به عنوان اولین فرماندهی انتظامی این شهرستان معرفی شد.
مرکز شهرستان تازه ‌تاسیس سه هزار و ۷۸۶ کیلومترمربعی ششتمد با جمعیت ۲۴ هزار نفر در ۳۰ کیلومتری جنوب سبزوار و سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =