استعفایم از هیئت‌مدیره پرسپولیس را تایید می‌کنم/بازنخواهم گشت

تهران- ایرنا- عضو مستعفی هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تایید خبر استعفای خود گفت: دیگر به پرسپولیس بازنخواهم گشت.

به گزارش ایرنا، روز گذشته خبری در خصوص احتمال جدایی علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در رسانه ها منتشر شد که در نهایت این موضوع امروز از سوی وی تایید شد.

رغبتی در گفت‌وگو با ایرنا در این رابطه گفت: مدتی قبل استعفا کردم اما به خاطر اینکه نمی‌خواستم پرسپولیس در طول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با حاشیه رو به رو شود این موضوع را به امروز موکول کردم.

وی ادامه داد: سعی کردم در این مدت تا می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم اما وقوع حواشی عجیب که کاملا با دیدگاه‌های من و رویه‌ام برای حل مشکلات باشگاه مبتنی بر احترام و تعامل مغایرت داشت، باعث شد این تصمیم را از روز چهارشنبه عملی کنم.

عضو مستعفی هیات مدیره پرسپولیس گفت: تلاش حفظ اکثریتی تیم و تقویت آن بود که بخش تقویت کامل انجام شد و پرسپولیس همچنان بخت اول قهرمانی لیگ و لیگ قهرمانان آسیا است.

وی در خصوص دلیل اصلی استعفای خود اظهار داشت: دلیل این موضوع حواشی اخیر و تضعیف دستاوردهای باشگاه است که کاملا با دیدگاه من مغایر است.

عضو مستعفی هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیر کل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش، گفت: امیدوارم با استعفای من موافقت شود تا تمام وقت خود را برای مسئولیتم در وزارت ورزش بگذارم. مطمئن باشید به هیچ عنوان قصد بازگشت به پرسپولیس را ندارم.

وی توضیح دلایل اصلی استعفای خود را به زمان دیگری موکول کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

سرخط اخبار ورزش