بخش زیادی از امنیت کشور مرهون تلاش نیروی انتظامی است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: بدون شک امروز بخش زیادی از امنیت موجود در جامعه را مرهون تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی پلیسی هستیم که مانند نگین در کشور می‌درخشد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، سردار «بهمن ریحانی» در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به مناسبت هفته ناجا اظهار داشت: امروز و به حول و قوه الهی پلیس جمهوری اسلامی مقتدر و با صلابت بسیاری از تهاجمات دشمنان را رفع و برنامه‌های آنان را خنثی کرده است.

وی ادامه داد: بسیاری از فتنه‌های دشمنان به منظور ایجاد آشوب و چند دستگی در کشور با حضور به موقع، هوشمندانه و مدبرانه پلیس دفع شد تا اهمیت حضور این نیروی باصلابت بیش از پیش مشخص شود.

سردار ریحانی افزود: امروز جمهوری اسلامی به برکت وجود رهبری الهی شجاع و با درایت و همچنین نیروهای مسلح قوی که گوش به فرمان امام و ولی فقیه زمان خود هستند در اوج اقتدار و شکوه قرار دارد و تلاش‌های دشمنان برای شکستن این اقتدار و صلابت بی‌فایده بوده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه همچنین با مطلوب ارزیابی کردن امنیت استان کرمانشاه، گفت: این امنیت جز با مجاهدت و ایثارگری نیروهای جان برکف و دلیر انتظامی حاصل نشده است.

وی همچنین با قدردانی از زحمات و تلاش های سردار جاویدان فرمانده و دیگر کارکنان انتظامی کرمانشاه، آمادگی سپاه را برای هرگونه کمک به پلیس در راستای افزایش و حفظ امنیت موجود اعلام کرد.

آمادگی سربازان ولایت در نیروی انتظامی برای جانشفانی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار کارکنان نیروی انتظامی را سربازان وفادار ولایت معرفی کرد که آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند.

سردار «علی‌اکبر جاویدان» با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی به خاری در چشم دشمنان انقلاب و نظام و رهبری تبدیل شده است، گفت: همه ما به سربازی ولایت افتخار و آماده جانفشانی در راه حفظ دستاودرهای ارزشمند انقلاب هستیم.

وی در پایان با قدردانی از همکاری های خوب سپاه با پلیس،افزود: تعامل خوب این ۲ نهاد باعث ایجاد فضائی امن در جامعه و استان کرمانشاه شده و قطعا با تلاش های هردو نیرو شرایط امن تری نیز ایجاد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =