۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۹:۰۰
کد خبرنگار: 992
کد خبر: 84085758
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پنجشنبه شب به نقل از دکتر سعید کشمیری  اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۳ نفر از همشهریانمان روزهای گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونایشان روز پنجشنبه مثبت اعلام‌شده است.

دکتر کشمیری اضافه کرد: موارد فوتی در رده سنی ۳۴ تا ۷۷ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی و عروقی و سابقه تشنج بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: از مجموع ۵۵ بیمارکرونایی بستری در بخش های مراقب های  ویژه  ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۴۷۴۹ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱ آبان ماه به عدد ۶۷۸ ‏رسیده است.

دکتر کشمیری تاکید کرد: در حال حاضر دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرده بلکه هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا بوده و افراد درگیر به این علائم باید در منزل قرنطینه شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =