"علی میری" به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری دعوت شد

ارومیه- ایرنا- رئیس هیات وزنه‌برداری آذربایجان‌غربی گفت: "علی میری" وزنه‌بردار شایسته ارومیه‌ای به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.

شاهرخ پیری روز جمعه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو از روز نهم آبان‌ماه در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون با دعوت از ۱۲ وزنه‌بردار به این اردو آغاز خواهد شد.

وی اظهار داشت: علی میری در وزن ۸۹ کیلوگرم و به‌همراه محمد زارعی و صالح چراغی به این اردو دعوت شده است.

رئیس هیات وزنه‌برداری آذربایجان‌غربی اضافه کرد: حافظ قشقایی در وزن ۶۱ کیلوگرم، حسین سلطانی در وزن ۸۱ کیلوگرم، محمد زارعی، علی میری و صالح چراغی در وزن ۸۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزن ۹۶ کیلو، رسول معتمدی و سیدایوب موسوی در وزن ۱۰۲ کیلو، علی هاشمی و کیا قدمی در وزن ۱۰۹ کیلوگرم و علی داودی در وزن به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم از جمله دعوت‌شدگان به این اردو هستند.

علی میری متولد ۱۳۷۴ در شهر ارومیه است که اواخر سال گذشته مدال طلای مجموع یک‌ضرب و ۲ ضرب مسابقات قهرمانی بزرگسالان ایران و انتخابی تیم ملی را با ثبت رکورد ۳۴۷ کیلوگرم بر گردن آویخت.

این جوان ارومیه‌ای فروردین ماه امسال نیز با کسب ۲ مدال نقره در حرکت ۲ ضرب و مجموع و یک نشان برنز در حرکت یک ضرب بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات بزرگسالان ۲۰۱۹ آسیایی چین قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =