۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۶
کد خبرنگار: 2487
کد خبر: 84085439
۰ نفر

برچسب‌ها

مدت ارسال آثار به جشنواره وقفه تمدید شد

تهران - ایرنا- روابط عمومی جشنواره دانشجویی مجازی تئاتر وقفه اعلام کرد: به دلیل مشکلات پیش آمده و همچنین اعلام قرنطینه سراسری و درخواست جمعی از دانشجویان زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تمدید شد.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا، بدین ترتیب مهلت قبلی ارسال آثار که تا یکم آبان ماه ۱۳۹۹ بود، تا پایان روز ۱۶ آبان ماه سال جاری تمدید شد. به زودی کادر دبیرخانه و اعضای هیأت داوران معرفی شده و برنامه‌ زمانی جدید جشنواره اعلام خواهد شد.

براساس این گزارش، از متقاضیان و ثبت‌نام‌شدگان به دلیل تغییرات پیش آمده و تغییر زمانی جشنواره عذرخواهی می‌کنیم و اعلام می‌داریم که دبیرخانه جشنواره با توجه به مشکلات اخیر سعی در برگزاری هر چه بهتر جشنواره خواهد داشت. لطفاً متن فراخوان جشنواره را مطالعه نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال یا نظر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی جشنواره در صفحات اینستاگرام، تلگرام و آدرس ایمیل جشنواره با ما در ارتباط باشید.

لازم به یادآوری است که ترجیح دبیرخانه برای ثبت‌نام و ارسال آثار به سایت جشنواره از طریق نشانی است و در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از طریق صفحه تلگرام جشنواره نیز ثبت‌نام کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار فرهنگ