رییس بنیاد شهید: نیروی انتظامی مدافع امنیت ایران اسلامی است

تهران -ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی با تبریک هفته نیروی انتظامی نوشت: نیروی انتظامی مدافع نظم و امنیت ایران اسلامی در تمامی برهه‌های حساس این مرزوبوم، خدمات، تلاش‌ها و فداکاری‌های ارزشمندی داشته است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از بنیاد شهید، «سعید اوحدی» در این پیام نوشت: نیروی انتظامی در مسیر حفظ جان ملت شریف ایران، پاسداری از کیان جامعه و حفظ مرزهای کشور در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمان زبون اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اغتشاش‌گران نظم عمومی همیشه تا پای جان ایستادگی و مجاهدت می‌نماید و در این راه شهیدان بسیاری را هم تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.  بی‌تردید شهادت افتخارآمیز این پاک‌سیرتان غیور گواهی بر این ادعا است که آنان با اعتقادی راسخ و اراده‌ای وصف‌ناپذیر همواره برای دفاع از میهن اسلامی و برقراری نظم و آرامش گام برمی‌دارند. شهدای عزیزی که با نثار خون خود سرود استقامت، عزت و بیداری این ملت را بر بام جهان سروده‌اند.

اوحدی تصریح کرد: هرچند دشمنی استکبار جهانی نسبت به ملت ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را پایانی نیست اما عجز، ناتوانی و خشم این فرومایگان و دشمنان زبون در مقابل اراده و عزم نیروهای امنیتی از جمله نیروی انتظامی موضوعی اثبات‌ شده است.

در ادامه این پیام آمده است: به یقین ملت قدرشناس ایران همواره از مرزبانان غیور،  فداکار،  مدافعان امنیت و استقلال خود که در مسیر خدمت جان‌فشانی می‌کنند با بزرگی و افتخار یاد می‌کند. به فرموده مقام معظم رهبری  «اهمیت نیروی انتظامی را باید در اهمیت امنیت اجتماعی دانست. هراندازه که امنیت برای یک ملت و یک کشور مهم است، به همان اندازه باید به حافظان امنیت - که یک مظهر برجسته‌ی آن، نیروی انتظامی است - اهمیت داد».

وی در ادامه نوشت: به‌یقین امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل اعتماد و همدلی ملت شریف ایران و توان، اقتدار، فداکاری و فعالیت‌های شبانه‌روزی نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی است. هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا ضمن تبریک این روز به برادران و خواهران مؤمن و متعهد نیروی انتظامی که هم مظهر اقتدار و نظم نظام هستند و هم مظهر مهربانی و دلسوزی، یاد و خاطره همه شهدای نیروی انتظامی و از جمله شهدای اخیر این مجموعه فداکار و پرتلاش را گرامی بداریم. بدون تردید هر قطره خونی که در پاسداری از انقلاب و ارزش‌های والای آن و برقراری نظم و آرامش نثار می‌شود، چهره کریه دشمنان این مرز و بوم را بیش ‌از پیش آشکار می‌سازد و نفرت و انزجار همگان نسبت به آنان را می‌انگیزاند. راه این شهدای معظم همواره ادامه خواهد داشت چرا که فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع از اسلام و انقلاب و حفظ امنیت و اقتدار نظام در هویت و فرهنگ این ملت ریشه دارد و زحمت‌کشان نیروی انتظامی نیز در این زمینه بی‌مانند هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =