خیرین رفسنجان از کادر درمان قدردانی کردند

کرمان - ایرنا - خیرین رفسنجان با حضور در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان از تلاش‌های بی وقفه کادر درمان این بیمارستان در راستای مبارزه با درمان بیماران مبتلا به کرونا قدردانی کردند.

به گزارش ایرنا، نماینده موسسات خیریه رفسنجان روز پنجشنبه آئین تجلیل از کادر درمان رفسنجان افزود: با شیوع بیماری کرونا همه اقشار جامعه از جمله از کادر درمان، بسیج، خیرین، دستگاه های دولتی و بخش خصوصی وارد عمل شدند تا مبارزه را تا جایی ادامه دهند که این ویروس منحوس از بین برود.

حمیدرضا ایرانمنش ادامه داد: در این بحران مهمانی بزرگ رفسنجانی ها با همکاری خیرین، شهرداری و مجتمع مس سرچشمه هم قبل از عید نوروز آغاز شد که در مرحله اوّل بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان به تجهیزات مورد نیاز مجهز شد تا  کادر درمان بتوانند خدمات بیشتری به مبتلایان به این ویروس ارائه دهند.

وی بیان کرد: در مرحله دوم هم بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی به ارزش هر کدام ۵ میلیون ریال بین خانوارهایی که از ناحیه کرونا آسیب دیده بودند توزیع شد.

وی تصریح کرد: مرحله سوم هم امروز در حال انجام است که در این مرحله از سوی خیرین ۶۹ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی و ۲۳۰ کارت هدیه پنج میلیون ریالی به همراه یک شاخه گل‌ پیشکش زحمتکشان در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا شد.

وی با بیان اینکه مردم نیز در زمینه مبارزه با ویروس کرونا سهم خود را ادا کنند تا هم خود و هم دیگران از این ویروس در امان باشند گفت: مردم می توانند از ماسک استفاده، فاصله اجتماعی را رعایت کنند و در تجمعات شرکت نکنند که این موارد مورد تأکید پزشکان و کادر درمان است تا زنجیره انتقال قطع شود.

ایرانمنش ادامه داد: مردم نباید منتظر واکسن باشند بلکه رعایت موارد ذکر شده، بهترین واکسن علیه بیماری عالمگیر کرونا است، با رعایت این موارد زحمت کادر درمان هم کم می شود ضمن اینکه افراد هم به سلامتی خود و هم به سلامتی خانواده و جامعه اهمیت داده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =