رییس فدراسیون گلف:‌منابع وزارت ورزش در بعد همگانی باید تقویت شود

تهران- ایرنا - رییس فدراسیون گلف گفت: ورزش متشکل از سه بعد قهرمانی، ‌حرفه‌ای و همگانی است و اگر ۳۳ درصد ورزش کشور در بعد همگانی باشد باید منابع وزارت ورزش در این بعد تقویت شود.

به گزارش ایرنا، «حمید عزیزی»  امروز (پنجشنبه) در مراسم اختتامیه مسابقات مینی گلف کارمندان وزارت ورزش وجوانان، افزود: ‌اگر منابع وزارت ورزش در بعد همگانی تقویت شود، ‌توسعه متوازنی بین رشته‌های ورزشی از جمله گلف بوجود می‌آید و بستر برای توسعه ورزش همگانی مهیا می‌شود.

وی اظهار داشت: موارد عدیده‌ای موجب شده تا ورزش گلف تاکنون به آنچه استحقاقش را دارد، نرسد. بیش از ۱۰۰ سال است که این رشته در ایران دایر شده اما تقریبا ۵۰ سال گلف در کشور فعالیت اندکی داشته و همین امر مانع از توسعه واقعی و لازم برای این رشته ورزشی شده است.

مسابقات مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان با حضور «حمید بنی‌تمیم» مدیر کل ورزش همگانی وزارت ورزش و مسوولان فدراسیون گلف و کارمندان این وزارتخانه در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد.

عزیزی همچنین گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی برگزاری چنین رقابتی را ضروری دانستیم تا ضمن قدردانی از تلاش‌های یکساله شما در حوزه ورزش کشور، ‌زمینه را برای آشنایی با این رشته فراهم کنیم تا شرایط به گونه‌ای پیش رود که از ظرفیت‌های ورزش کشور بیشتر استفاده کنیم. استمرار و تداوم تمرینات در میادین مینی گلف در اختیار همه علاقمندان است.

نفرات برتر مینی گلف کارمندان وزارت ورزش وجوانان  به ترتیب اول تا سوم در ۲ بخش زنان و مردان به شرح زیر است:

مینی گلف زنان: ۱- زهرا رضوی ۲- اشرف یوسفی ۳- مریم دباغ و فرزانه فرزانه

مینی گلف مردان: ۱- ابوالفضل چترنور ۲- محسن سهرابی‌راد ۳- محمد رودگر و فرشید لواسانی

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =