راه اندازی دفاتر املاک در پردیس ممنوع است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در شورای تامین استان، ممنوعیت صدور مجور دفاتر مشاور املاک و بنگاه‌های ملکی و تصویب و ابلاغ شد و طی چند ماه گذشته هیچ مجوزی برای راه‌اندازی دفتر املاک در شهر پردیس صادر نشده است.

مهدی هدایت روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: دلالی مسکن مهر در شهر جدید پردیس نسبت به سایر شهرها غیرمتعارف و بیشتر است.

وی افزود: کثرت دلال‌ها در پردیس، متأثر از مسائل اقتصادی کشور بوده و با گران شدن مسکن، مردم تمایل بیشتری برای خرید مسکن در پردیس دارند و مشکلات زیادی از سوی دلال ها برای متقاضیان ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: دلال‌ها با افزایش قیمت بی رویه از بی اطلاعی متقاضیان مسکن مهر پردیس سوء استفاده می کنند و در این راستا به منظور نظارت بیشتر بر عملکرد بنگاه های ملکی صدور مجوز راه اندازی دفاتر مشاوره املاک در پردیس ممنوع شده است.

متروی پردیس هفته های  آینده کلنگ زنی می شود

مهدی هدایت گفت: به زودی طی هفته‌های آینده شاهد کلنگ‌زنی متروی تهران- پردیس با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خواهیم بود.

وی با اشاره به اهمیت پروژه مترو پردیس – تهران، اظهار داشت: متروی شهر پردیس در زمره پروژه های اولویت دار کشور اعلام شده و نامه محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور به اسحاق جهانگیری در جلسه روز گذشته اعلام وصول شده است.

متقاضیان واحدهای خالی را تحویل بگیرند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به واحدهای خالی مسکن مهر پردیس اظهار داشت:  این واحدها به زودی به متقاضیان واگذار می‌شوند؛ از مردم خواسته‌ایم تا هر چه سریع‌تر واحدهای خالی را تحویل بگیرند.

هدایت ضمن گلایه از تحویل نگرفتن واحدها توسط متقاضیان اظهار داشت: پیمانکاران از واحدهای خالی در بلوک ها نگهداری می کنند اما در بسیاری از موارد شاهد سرقت از تاسیسات بلوک‌های خالی این واحدها هستیم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قراردارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha