دومین پزشک خوزستانی به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست

اهواز - ایرنا- دکتر زاهد صفی‌خانی از پزشکان متعهد استان خوزستان و مدافع سلامت بر اثر ابتلا به کرونا به خیل شهدای سلامت پیوست.

به گزارش ایرنا روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز روز پنجشنبه با تایید درگذشت این پزشک متعهد مدافع سلامت اعلام کرد؛ دکتر زاهد صفی خانی در هفته های اخیر در راه خدمت به مردم به ویروس کرونا مبتلا شد و پس از مدتی مبارزه با این ویروس امروز پنجشنبه جان خود را از دست داد.

دکتر صفی خانی اهل روستای چمن لاله شهرستان هفتکل دومین شهید مدافع سلامت استان خوزستان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در پیامی در گذشت این پزشک خوزستانی مدافع سلامت را تسلیت گفت و اظهار داشت: دکتر زاهد صفی خانی از اساتید با سابقه و گرانمایه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بود که در راه کمک به هموطنان جان خود را از دست داد و به دیدار پروردگار شتافت.

در ادامه پیام تسلیت فرهاد ابول نژادیان آمده است:خدمات ماندگار و صادقانه در تربیت جوانان و اهتمام مثال زدنی وی برای ترویج فضای علمی و اخلاقی قطعاً توشه ای ارزشمند برای این استاد فرزانه و گرانقدر در دوره پس از حیات دنیوی خواهد.

وی ضمن ابراز تاثر و تاسف عمیق ضایعه درگذشت استاد صفی خانی را به خانواده ایشان ،همکاران ،شاگردان و جامعه علمی کشور و استان خوزستان تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا پیش از این نیز یک پزشک عمومی فعال در شهرستان کارون بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. دکتر ایرج شیرالی با ۵۰ سال سن، ۲۱ تیرماه بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

این پزشک به مدت ۲۰ سال در منطقه کوت عبدالله شهرستان کارون به کار طبابت مشغول بود.

حدود یک ماه است که خوزستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =