هزار و ۴۹۵ کارمند خراسان شمالی به کرونا مبتلا شدند  

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی گفت: بر اساس اعلام دستگاه‌های اجرایی، شمار کارمندان مبتلا به کرونا در این استان به هزار و ۴۹۵ نفر رسیده است.

جواد نوروزی، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هزار و ۳۱۳ نفر از کارمندان مبتلا به کرونا در استان بهبود یافته اند و متاسفانه پنج نفر از آنان جان باخته اند.  

وی با اشاره به اینکه شماری از مدیران دستگاه های اجرایی آمار کارمندان مبتلا به کرونا را ارائه نمی دهند، خاطرنشان کرد: دستور جمع بندی و ارائه گزارش در زمینه ابتلای کارمندان به همه دستگاه های اجرایی داده شده است اما متاسفانه بیشتر دستگاه‌ها در این باره سهل انگاری می کنند.

نوروزی افزود: بسیاری از دستگاه های اجرایی، با وجود مکاتبه معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار، گزارش هفتگی ارسال نکرده اند و این گزارش ها تنها از تعدادی از دستگاه ها دریافت شده است.

وی افزود: دسترسی نداشتن به آمار مربوط به ابتلای کارمندان به کرونا، در برنامه ریزی ها تاثیرگذار خواهد بود و در این زمینه هنوز آمار دقیق و قابل اتکایی در دست نیست.  

مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: اکنون ۱۷۵ نفر از کارمندان مبتلا به کرونا در استان تحت درمان هستند.  

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی از اوایل مردادماه وارد وضعیت قرمز کرونایی شده که هنوز نتوانسته از این شرایط رهایی یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها