اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی کامباین و سرعت ساحلی در زنجان به پایان رسید

زنجان - ایرنا - اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی در ماده کامباین مردان و زنان و سرعت ساحلی مردان که از صبح چهارشنبه /۳۰ مهرماه/ در زنجان آغاز شده بود عصر پنجشنبه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان، گفت: در اردوی انتخابی سنگنوردی ماده کامباین (سرعت، بلدرینگ و سرطناب) که در سالن اختصاصی سنگنوردی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد ۲۰ ورزشکار مرد از استان‌های زنجان، مرکزی، تهران، کرمان، اصفهان، خوزستان، همدان، قزوین، کرمانشاه و گلستان و هشت ورزشکار زن از استان های زنجان، هرمزگان، کرمان، همدان، اصفهان و تهران به رقابت پرداختند.

حمید رکابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در بخش بانوان ماده کامباین، محیا دارابیان و الناز رکابی از زنجان به ترتیب اول و دوم شدند و راحیل رمضانی از همدان نیز در مکان سوم جای گرفت و در بخش مردان نیز رضا کلاه سنگیان از گلستان، محمد علی آقاداودی از اصفهان و امیر نوری از مرکزی به ترتیب عناوین نخست تا سوم را کسب کردند. 

وی اظهار داشت: مسابقات سرعت ساحلی مردان نیز  با حضور ۲۱ سنگنورد از استان های زنجان، تهران، فارس، قزوین، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی، در سالن ۶ هزاری نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد که رضا علیپور، میلاد علیپور و محمدرضا احتشام نیا از سنگنوردان استان قزوین، به ترتیب عناوین نخست تا سوم را کسب کردند.  

به گزارش ایرنا، از زنجان، داوود رکابی، صادق یوسفی، محمد سلطانی و محمدامین محمدلو، الناز رکابی و محیا دارابیان در ماده کامباین و هادی خدایاری، علی براتی، علی نجفی، محمدرضا سهرابی، امیرحسین جعفری، محمد باقری، علیرضا سراجیان و شاهرخ نجفی در سرعت ساحلی مردان به رقابت با حریفان خود پرداختند.    

اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی کامباین نیز طی چند مرحله و با هدف انتخاب نفرات برتر به منظور اعزام به رقابت های انتخابی آسیا که حکم سهمیه کسب المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن را دارد انجام می شود و اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی سرعت ساحلی مردان نیز با هدف انتخابات ورزشکاران برتر و توانمندتر به منظور اعزام به رقابت های چین که آذر ماه امسال برگزار خواهد شد، صورت می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =