۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۲
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84085072
۰ نفر

برچسب‌ها

خیر پاوه‌ای برای ۲۰ دانش‌آموز گوشی خرید

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: خیر پاوه‌ای با خرید ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، شادی و لبخند را به دانش‌آموزان نیازمند هدیه کرد.

«سعدی فتاحی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،  افزود: «وحید بیگامیری» یکی از خیرین پاوه‌ای ساکن تهران با هدف ترویج علم و دانش این اقدام خیرخواهانه را انجام داده است.

وی ادامه داد: برای خرید این گوشی‌های تلفن همراه که در بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شده بیش از ۴۳۰ میلیون ریال هزینه شده است.

سرپرست آموزش و پرورش پاوه این اقدام ارزشمند خیر پاوه ای را ستودنی و ماندگار برشمرد و اظهار داشت: برای تعالی برنامه‌های آموزش و پرورش نیازمند همت خیرین هستیم.

فتاحی ادامه داد: در تلاش هستیم با مشارکت و جذب کمک‌های سایر نهادها و خیرین، بخشی از نیازهای دانش‌آموزان را برآورده کنیم.

وی ادامه داد: اکنون بیش از ۹۰ درصد دانش‌آموزان پاوه‌ای به شبکه شاد دسترسی دارند و فعالیت‌های آموزشی خود را از این طریق پیگیری می‌کنند.

سرپرست آموزش و پرورش پاوه در ادامه گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته حدود ۲۵۰ دانش‌آموز آموزش و پرورش پاوه از داشتن گوشی‌های تلفن همراه و یا تبلت محروم هستند که فعالیت‌های آموزشی آنها از طریق معلم‌ها و راهبران آموزشی پیگیری می‌شود.

در سال تحصیلی جاری هشت هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در ۶۴ مدرسه پاوه در حال تحصیل هستند.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۱ هزار نفر جمعیت دارای سه منطقه آموزش و پرورش (پاوه، نوسود و باینگان) در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =