۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۸
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84085064
۰ نفر

برچسب‌ها

٣٤ تن مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شد

مشهد- ایرنا- معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: طی یک سال گذشته ٣٤ تن مواد مخدر توسط پلیس این استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ احمد نگهبان روز پنجشنبه در حاشیه مراسم امحای ١٦ تن مواد مخدر صنعتی در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: مبارزه با مواد مخدر در همه زمانها درحال اجراست و هم اکنون تیم هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر در نقطه صفر مرزی در حال عملیات هستند.

وی ادامه داد: برنامه جامعی برای مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر داریم و در حوزه جمع آوری معتادان متجاهر نیز با همکاری سایر نهادها آمادگی کامل داریم در صورت تامین مکانهایی برای نگهداری و ساماندهی آنان در کمتر از یک هفته تمامی آنها را جمع آوری کنیم. 

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: برای موفقیت در طرح ساماندهی معتادان متجاهر باید مکان تحویل آنها مشخص باشد و معتادان متجاهر جمع آوری شده دستکم یک سال در این مکانها نگهداری شوند.

وی افزود: با همکاری استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد کمپ جدید ویژه معتادان متجاهر تا دو ماه آینده افتتاح می شود و دغدغه این آسیب اجتماعی به حداقل می رسد.

سرهنگ نگهبان ادامه داد: با تمام توان برای تامین امنیت و آرامش شهروندان تلاش می کنیم بطوریکه سال گذشته ٩٣ روز آماده باش ١٠٠ درصدی داشتیم. 

امروز طی مراسمی ١٦ تن مواد مخدر صنعتی در مشهد امحا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها