پرونده مسکن مهر استان‌ها تا پایان آبان‌ماه بسته می‌شود

تهران - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن گفت: دولت خود را مکلف به اتمام طرح مسکن مهر و تحویل تمامی این واحدها به متقاضیان می‌داند و تمامی مدیران وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا پرونده مسکن مهر تا پایان آبان ماه در استان‌ها بسته شود. 

به گزارش روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، محمد مهدی بلوردی صبح امروز پنجشنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر استان‌ها که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیران حوزه فنی و مهندسی ستادی و مدیران راه و شهرسازی استان های آذربایجان غربی، مرکزی، فارس، همدان، کرمان و قزوین برگزار شد، افزود: تا پایان آبان‌ماه سال جاری، پروژه‌­های دارای متقاضی بدون مشکل دولتی، اعم از تفاهم‌نامه سه‌­جانبه و تعاونی در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت به اتمام می‌رسد.

بلوردی گفت: تقریبا پروژه‌های تمامی این استان‌ها پیشرفتی بالاتر از ۹۰ درصد داشته‌اند و واحدهای اندکی در هر شهر باقی مانده که با نهایت سرعت و پیگیری در حال اتمام‌اند. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه آمارهای موجود به صورت لحظه‌ای در سامانه مدیریت مسکن مهر به روز می‌شود، گفت: پیگیری‌های چه در ستاد و چه در استان ۲۴ ساعته است و تا زمان اتمام آخرین پروژه مسکن مهر در کشور ادامه می‌یابد. 

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در پایان خاطرنشان کرد: دولت خود را مکلف به اتمام طرح مسکن مهر و تحویل تمامی این واحدها به متقاضیان می‌داند و تمامی مدیران وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا پرونده مسکن مهر تا پایان آبان ماه در استان‌ها بسته شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =