ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور قزوین گفت: ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه آغاز شد و تا ۱۰ آبان ماه ادامه دارد.

رضا رسولی شربیانی روز پنجشنبه با اشاره به انتخاب ۱۸۰۰ داوطلب ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور استان قزوین، افزود: کلیه پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و انجام مراحل پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین خلاصه مراحل پذیرش شامل تکمیل مشخصات، ارسال مدارک و دریافت "گزارش۲۶۰" عنوان کرد و گفت:  همه پذیرفته شدگان باید با شناسه کاربری و گذرواژه وارد سیستم گلستان شوند.
وی با معرفی سایت اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور قزوین به نشانی qazvin.pnu.ac.ir، افزود: تمامی اطلاعات و جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان در پورتال مذکور موجود بوده و همکاران دانشگاه نیز با شماره تلفن های اعلام شده آماده پاسخگویی به سوالات این عزیزان می باشند.
رئیس دانشگاه پیام نور قزوین اظهار داشت: پس از تکمیل مراحل و پذیرش دانشجویان می توانند با  شناسه کاربری  "شماره دانشجویی" و گذرواژه "شماره شناسنامه" جهت ثبت نام و انتخاب واحد به سیستم گلستان مراجعه کنند.
این مسوول در ادامه تصریح کرد: همه دانشجویان گرامی میتوانند تنها با پرداخت ۵۰ درصد از شهریه ثابت خود، از طریق مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی انتخاب واحد خود را (که بطور کامل در پورتال بالا توضیح داده شده) انجام دهند.

دانشگاه پیام نور در استان قزوین هم اکنون دارای هشت مرکز و واحد دانشگاهی با هفت هزار و ۳۰۰ دانشجو است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =