شورای شهرها به جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده نشوند

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان بر لزوم امتناع از آلوده کردن شوراهای اسلامی شهر و روستا با جبهه‌گیری سیاسی تاکید کرد و گفت: هدف همه ما باید خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم باشد و در این راه از دخالت تمایلات سیاسی پرهیز کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی روز پنجشنبه در دیدار با رییس شورای عالی استان‌ها و مدیرکل امور شوراها و شهرداری‌های وزارت کشور خواستار تلاش مضاعف شوراهای شهر و روستا برای رفع مشکلات مردم شد و اظهار داشت: بالاترین خدمت هدف به مردم است و اگر غیر از این باشد، بازنده هستیم و این امر نیازمند دوری از تلاش برای کسب شهرت است.

وی با بیان اینکه شوراهای شهر و روستای کردستان مبرا از جبهه‌گیری‌های سیاسی هستند، افزود: در شرایطی که با مشکلات زیادی در حوزه اقتصادی، از جمله گرانی و کرونا مواجه هستیم باید نهضت خدمت رسانی با قدرت ادامه یابد.

نماینده ولی فقیه در کردستان خواستار تلاش منتخبان مردم برای رفع مشکلات و دعدغه‌های آنان شد و اضافه کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها برای دستیابی به این مهم گام برداشت‌، ضمن اینکه بر مشکلات نیفزاییم.

حجت الاسلام پورذهبی استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات را برای ارتباط بیشتر با مردم و رفع مشکلات آنان ضروری دانست و گفت: استفاده از ظرفیت روحی و معنوی علمای دینی می‌تواند نقش مهمی در خدمت بهتر به مردم و گام نهادن در مسیر توسعه داشته باشد.

شرکت در بیستمین جلسه شورای اسلامی کردستان، شرکت در جلسه شورای شهر سنندج و نشست خبری با اصحاب رسانه‌، از دیگر برنامه های رییس شورای عالی استان‌ها و مدیرکل امور شوراها و شهرداری‌های وزارت کشور به این استان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =