آئین عطرافشانی مزار شهدای گمنام نیروی انتظامی برگزار شد

تهران -ایرنا- آیین عطرافشانی مزار شهدای گمنام امروز (پنجشنبه) با حضور سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد.

به گزارش ایرنا از ناجا، فرمانده نیروی انتظامی در آیین عطر افشانی و غبار روبی از مزار شهدای گمنام ستاد فرماندهی ناجا گفت: همه ما باید از شهیدان تاسی بگیریم و پیرو راه ولایت باشیم.

سردار حسین اشتری افزود : هر ساله و همزمان با هفته نیروی انتظامی آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره) و شهدا را در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می‌کردیم و امسال با توجه به شرایط موجود و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی این مراسم را همزمان با برگزاری مراسم تجلیل از خانواده شهدا که دقایقی پیش در سالن فجر برگزار شد، انجام دادیم.

وی افزود: پس از برگزاری آیین نکوداشت شهدای عرصه امنیت در چهلمین سال دفاع مقدس که به همت معاونت نیروی انسانی برگزار شد، هم اکنون با حضور بر سر مزار شهدای گمنام ستاد فرماندهی ناجا ضمن عطرافشانی و غبارروبی، بار دیگر با آرمان‌های امام (ره)، رهبری و شهدا تجدید میثاق می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: شهدا جان عزیز خویش را در راه امنیت این کشور فدا کردند و همه ما باید از شهدای عزیز الگو و تاسی بگیریم، پیرو راه ولایت باشیم  و با الگوگیری از منش آنان، خدمتگزاری صدیق برای مردم باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha