رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت در ایران است

تهران- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد مرکزی ناجا، گفت: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت در جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی وزارت دفاع، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در ستاد مرکزی ناجا با  حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی دیدار و با تبریک هفته ناجا از خدمات ارزشمند کارکنان آن نیرو در تامین امنیت جامعه تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام سیدضیاء الدین آقاجان پور کارکرد نیروی انتظامی را  استقرار نظم و امنیت و مقابله و مبارزه قاطع با اشرار و عوامل خرابکار و مخل امنیت دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت در جمهوری اسلامی است و ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی در جامعه از مهم ترین مسوولیت های این نیرو است که باید با اقتدار و با رعایت موازین شرعی انجام پذیرد.

حجت الاسلام آقاجان پور اقدامات سازمان عقیدتی سیاسی ناجا را در پرورش فکری، اخلاقی، معنوی و ارتقای بصیرت دینی و انقلابی کارکنان بسیار موثر دانست و گفت: به برکت این اقدامات، امروز مجموعه نیروی انتظامی برخوردار از پلیس مسلمان، مومن و در طراز انقلاب اسلامی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =