فعالان اقتصادی بوشهر ازتسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد ریالی صادراتی استفاده کنند

بوشهر- ایرنا - روابط عمومی بانک کشاورزی استان بوشهر اعلام کرد: در راستای توسعه فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی تسهیلات ویژه ۴۰۰۰ میلیارد ریالی توسط این بانک و صندوق توسعه ملی اختصاص یافته که فعالان اقتصادی استان می توانند از این فرصت استفاده کنند.

در نمابر ارسالی  روز پنجشنبه بانک کشاورزی استان بوشهر به ایرنا آمده است: این مبلغ به صورت ملی برای صادرات محصولات کشاورزی پیش بینی شده است  و در هر استان بستگی به تقاضای مشتریان و فعالان اقتصادی واجد شرایط از آن بهره مند می شوند.

این گزارش یادآورشده است:این بانک با هدف حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی، تسهیلات ویژه پرداخت می کند.

روابط عمومی بانک کشاورزی استان بوشهر تصریح کرده است: این تسهیلات از محل منابع بانک کشاورزی و صندوق توسعه ملی به میزان ۴۰۰۰ میلیارد ریال برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی از جمله کالاهای حاصل از فرآوری، عمل آوری، سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی به متقاضیان پرداخت می شود.

براساس این گزارش، نرخ سود موثرتلفیقی این تسهیلات (منابع بانک کشاورزی و صندوق توسعه ملی) ، ۱۴.۵ درصد و بازپرداخت آن حداکثر ۲ سال خواهد بود.

متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir ثبت نام اولیه را انجام داده و برای بررسی درخواست و اخذ تسهیلات از طریق این سامانه به شعب بانک کشاورزی معرفی شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =