ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه قم مجازی انجام می‌شود

قم - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه قم با اشاره به چگونگی ثبت نام دانشجویان ورودی ۹۹ این دانشگاه گفت: فرایند ثبت‌نام نودانشجویان دانشگاه قم به صورت مجازی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه قم ، غلامعلی قاسمی  درخصوص شیوه ثبت‌ نام نودانشجویان اظهار داشت: تمامی فرایندهای ثبت‌ نام دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه قم در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت مجازی انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تمامی اخبار و اطلاعیه‌ها از طریق وبسایت رسمی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد افزود: از داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه قم تقاضا داریم با توجه کامل به اطلاعیه‌ها، نسبت به ثبت نام خود اقدام فرمایند و در این خصوص کارشناسان مربوطه همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکل های دانشجویان خواهند بود و آرامش خاطر آنان را فراهم خواهند کرد.

معاون دانشگاه قم بیان کرد: علاوه بر فرایند ثبت‌نام بسته‌هایی جهت معرفی دانشگاه و بخش‌ها مختلف، تدارک دیده شده است و در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد تا آشنایی نسبی و مناسبی تا عادی شدن شرایط و حضور فیزیکی در دانشگاه داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کلاس‌های درس در این ترم به صورت مجازی ارائه خواهد شد، کارشناسان مرتبط علاوه بر راهنمایی روند ثبت‌نام، نحوه شرکت در کلاس‌های مجازی و کار با سامانه آموزش مجازی دانشگاه قم را به دانشجویان آموزش خواهند داد.

قاسمی تصریح کرد: در فرایند ثبت‌نام نو دانشجویان هیچ گونه مراجعه حضوری را نخواهیم داشت و مدارک مورد نیاز نیز توسط دانشجویان پُست خواهد شد که نحوه و چگونگی آن در اطلاعیه‌های بعدی منعکس می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها