فرماندار یزد: اقدامات نیروی انتظامی در بحبوحه کرونا قابل تقدیر است

یزد- ایرنا- فرماندار یزد گفت: در شرایطی که همه درگیر ویروس کرونا هستند واحدهای نیروی انتظامی علاوه بر مسوولیت پرسنلی خود به صورت ویژه در زمینه کرونا یاری رسان مردم شده‌اند و به حق جان برکفانی در خدمت اقشار مختلف جامعه بوده و هستند.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد رستگاری روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی و روسای کلانتری‌های این شهرستان وجود امنیت را یکی از مهمترین مؤلفه‌های پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: امنیت به عنوان سرشاخه سایر حوزه‌ها در جلب رضایت مردم دارای اهمیت خاص است که اگر امنیت خدشه دار شود، زندگی به کام مردم نیز تلخ خواهد شد.

وی با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در بین مردم و اعتمادی که مردم به نیروی امنیتی و انتظامی داشته و دارند اظهار داشت: نیروی انتظامی همیشه جایگاه ویژه ای را در جامعه داشته و به عنوان یک نیروی امنیتی و فرهنگی در بین مردم با افتخار و عزت خدمات رسانی می‌کند و بخصوص در یکسال اخیر با توجه به شرایط بسیار سخت و خاصی که بر اثر شیوع بیماری کرونا بر کشورمان حکم فرما بود و نیازمند تدبیر و درایت و نقش آفرینی مضاعف و صبوری بود، اهتمام عزیزان ما در نیروی انتظامی در سطح استان و شهرستان به خوبی ملموس بوده و شایان تقدیر است.

فرماندار شهرستان یزد با اشاره به افزایش سطح انتظارات و توقعات، سختی کار، محدودیت‌ها و کمبود نیرو و تجهیزات، شرایط متفاوت جامعه، جرائم و شگردهای جدید، فضای مجازی و تخلفات مجازی مجرمان، برای کلیه پرسنل خدوم نیروی انتظامی، خواستار تلاش مضاعف در کنار همدلی و تعامل با مردم جهت برقراری نظم و امنیت شد.

در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس به فرمانده انتظامی شهرستان، از زحمات و تلاش‌های همه عوامل انتظامی در راستای حفظ امنیت و برقراری نظم در جامعه تقدیر و تشکر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها