شعله‌های آتش در مرکز پایتخت آتش سوزی انبار کالا بود

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران حادثه آتش سوزی چند انبار و کارگاه تولیدی لوازم برقی در میدان امام خمینی (ره) تهران خبر داد و اعلام کرد:‌ شعله‌های آتش و دود غلیظ در مرکز پایتخت بدلیل این حادثه بود که بدون مصدومیت مهار شد.

سید جلال ملکی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۷:۴۶ امروز حادثه آتش سوزی انبار کالا در میدان امام خمینی ابتدای خیابان فردوسی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش سوزی در داخل گاراژی که تعدادی انبار و کارگاه با کاربری تولید لوازم برقی از جمله داکت ها و سیم های برقی و همچنین مغازه های لوازم استوک خودرو بود تقریبا ۳ تا ۴ مغازه و انبار به وسعت ۷۰ متر دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی ادامه داد: این آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به یک پاساژ کناری بود و حتی شعله های آتش به درزهای انقطاع این پاساژ سرایت کرده بود که آتش نشانان مجبور شدند حدود ۱۵۰ نفر از افراد را از داخل این پاساژ خارج کنند.

وی خاطرنشان کرد: آتش به حدود ۱۵۰ متر از سقف های شیروانی رسیده بود که با حضور آتش نشانان شعله های آتش به این پاساژ تجاری نرسید و آتش نشانان پس از مهار آتش مشغول تخلیه دود و ایمن سازی هستند.

به گفته ملکی، در این حادثه به فردی آسیب نرسید و علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی اعلام می شود.

میدان امام خمینی (ره) در مرکز تهران واقع شده که در این منطقه تعداد زیادی انبار، کارگاه و پاساژهای تجاری وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =