۲ مرگ در سرشاخ شدن پرایدها و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی فاروج گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه پراید در این شهرستان ۲ تن از سرنشینان این خودروها جان باختند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله نوروزی روز چهارشنبه گفت: این حادثه در محور روستایی «یام» روی داد که در آن راننده هر ۲ خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

به گفته وی انحراف به چپ یکی از خودروها علت بروز حادثه بوده است.

بازگشایی تالارها و هتل ها در انتظار تصمیم ستاد مدیریت کرونا
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: تصمیم گیری نهایی در خصوص بازگشایی تالارها و هتل های استان با ستاد استانی مدیریت کروناست.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی احمد برادران روز چهارشنبه در نشست بررسی مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: اتاق اصناف استان باید جلسه ای با حضور مدیران تالارها و هتل ها برگزار کند تا پیشنهادهای اجرایی و پروتکل های نوشته و الزامات لازم تعیین شود و در نهایت با ارائه این پیشنهادها،  تصمیم نهایی با ستاد استانی کرونا خواهد بود.
وی افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا در کشور و استان، بدون شک سلامت مردم در اولویت اصلی است و با تشدید نظارت ها در حوزه های مختلف می توان آمار شیوع بیماری کرونا را کاهش داد.
برادران گفت: در حوزه نانوایی ها برای کاهش ازدحام و تجمع مردمی، ساعات پخت نان افزایش یافته است و در حال حاضر نیز هیچ محدودیتی برای ارائه سهمیه آرد در استان نداریم.
وی گفت: در حوزه اصناف و بازار هم نیازمند تشدید نظارت ها هستیم هرچند رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضرورت دارد اما با عدم رعایت پروتکل ها، بدون شک با چالش های جدی روبه رو خواهیم شد.

خراسان شمالی از اوایل مردادماه وارد وضعیت قرمز کرونایی شده که هنوز نتوانسته از این شرایط رهایی یابد.

کشف ۳۷ کیلو تریاک در بجنورد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۳۷ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در عملیات مشترک ماموران یگان امداد و کلانتری ۱۱ بجنورد با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
سرهنگ محمد غلامی گفت: در این عملیات مشترک ۲ سوداگر مرگ دستگیر شدند و یک دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =